• Links:

  • Zoeken

  • Over Wout733:

  • Nieuwe campagne

    Na de stamcel therapie gaan we de draad weer oppakken. Fitter en sterker worden. Er gaat wel wat veranderen oa ik ga geen licentie meer aanvragen bij de KNMV. Na 25 jaar is dat genoeg geweest. Wel blijf ik wat off the road rijden. Ik heb een bijzonder mooie tijd gehad en veel vrienden gemaakt in de Enduro wereld en dat voelt geweldig. Daarlangs ben ik gestart met een nieuwe hobby nl gitaar spelen. Dat is verre van goed dus daar moet op geoefend worden.
  • Meta

Morgen is weer feb en 21 feb vorig jaar was de Harder ride naar het ziekenhuis in Maastricht .Een geweldig evenement waar ik dankzij de meerijders zoveel energie van heb gekregen Dank je wel .Een paar dagen daarna was de stamcel therapie. Nu zijn we bijna een jaar verder en het begint er wat mooier uit te zien. Natuurlijk hadden we het geluk of de pech van de corona . Nu konden we 2 zaken tegelijkertijd scoren nl de corona en mijn herstel.

Vandaag de dag gaat het beter en beter Mijn lichaamsgewicht was minus 26 kg en daar heb ik inmiddels 8 kg van terug . Eten gaat ook beter en beter. Medicijnen wordt afgebouwd en ik krijg meer en meer energie, Je kunt me volgen op Strava , Wandelen fietsen fitnessen ik doe er alles aan om terug te komen.
Helaas heb ik afgelopen week nog een operatie moeten ondergaan i.v.m. huidkanker . Dus ja dat is wel eem terugslag. Voor de rest ben ik positief gestemd

2 reacties op “eind jan 2021 update”

Ik zal mijn Strava weer eens aanslingeren, dan kan ik je tenminste een beetje in de gaten houden (dat je niet overtraind raakt). :)

hou vol wout zet uhm op